Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Správná třída aneb V-klub potřetí

Středu 7.12.2016 jsme opět strávili ve V-klubu a zúčastnili jsme se třetí části programu Správná třída. Tématem tentokrát byly "Úspěchy a neúspěchy". Po úvodní hře žáci pracovali ve skupinách a měli za úkol představit ostatním člověka, který v životě překonal nějakou velkou překážku. Dále jsme se během setkání věnovali charakteristice jednotlivých členů třídy, kdy každý měl ostatním napsat pozitivní vzkaz - v čem jsou dobří, co se mu na nich líbí a případně doporučení, co by měli na svém chování změnit. Mnoho dětí bylo příjemně překvapeno, jak krásné vzkazy jim jejich spolužáci napsali. Závěrečné setkání nás bude čekat v lednu.