Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Správná třída aneb V-klub poprvé

Přihlásili jsme se do programu Správná třída, který pro žáky 5. - 7. ročníku ZŠ pořádá liberecký V-klub. Jedná se o výchovně-vzdělávací program zaměřený na rozvoj schopností a dovedností třídního kolektivu. První setkání proběhlo ve středu 19.10 a bylo zaměřeno na komunikaci a naslouchání. Další tři setkání, vždy po měsíci, se budou věnovat nácviku spolupráce, řešení problémů, zvládání úspěchu i neúspěchu apod. - program je ušit na míru třídnímu kolektivu a témata je možno doladit podle aktuálních potřeb třídy. Vše probíhá formou zábavných skupinových aktivit a her pod vedením zkušených lektorek, takže děti si dopoledne ve V-klubu náramně užily a už se všichni těšíme na další setkání, které se uskuteční 16.listopadu.