Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Správná třída aneb V-klub naposledy

Ve středu 11. ledna nás čekalo čtvrté a poslední setkání ve V-klubu. Tentokrát jsme hráli zábavnou hru o šamanovi, hádali jsme názvy filmů podle kresby, zapisovali naše jména do křížovky a hráli i několik dalších zábavných her. V závěru nám lektorky promítly fotografie ze všech setkání a slavnostně nám předaly certifikáty o absolvování programu Správná třída i malou sladkost. Na památku jsme obdrželi plakát s našimi jmény a fotkami, který můžete vidět ve fotogalerii. A naším mottem i nadále bude: Jsme správná třída - táhneme za jeden provaz!