Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Sportovní sobota

SPORTOVNÍ SOBOTA PRVŇÁKŮ A JEJICH RODIČŮ
Na Martinskou sobotu, tedy 11.11.06, vytáhli naši čerství prvňáčci své rodiče a příbuzné do školy aby jim ukázali, že škola není jen sezení v lavicích a psaní diktátů, ale i spousta her,  zábavy a pohybu. Paní učitelky  vybraly jeden z vyučujících předmětů , tělesnou výchovu,  a  uspořádaly pro rodiče s dětmi  sportovní pětiboj dvojic.
Teamy (prvňák a rodič) se po slavnostním zahájení rozprchly po škole a  plnily jednu sportovní disciplínu za druhou.   Ve velké tělocvičně se běhala překážková dráha a hrály kuželky, v malé tělocvičně se běhalo v tričku, chodba v prvním patře patřila jízdě v kolečku a herna  párování ponožek. A aby toho sportu nebylo zase tak moc najednou, mohli si rodiče i děti mezi jednotlivými soutěžemi odpočinout  a nabrat nové síly při buchtičce a kávě v naší mini kantýně.
Po úspěšném absolvování všech disciplín se opět všichni soutěžící sešli v tělocvičně a s napětím očekávali vyhlášení  výsledků. A jak to dopadlo? Určitě ke spokojenosti všech…

Překážková dráha:
1.  Mečířovi                           
2. Krausovi    
3. Kocourovi

Kuželky:
1. Naomi    
2. Štefanovi  
3. Čárovi

Běh v tričku:
1. Kocourovi    
2. Štefanovi    
3. Honcovi

Jízda v kolečku:
1. Kocourovi    
2. Štefanovi    
3. Slavíkovi

Párování ponožek:
1. Honcovi    
2. Slavíkovi    
3. Ničovi

A ještě více o tom,  jak to vše probíhalo? Mrkni na fotky ve fotogalerii……

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.