Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Sportovní dopoledne (Plačková)

Poslední středa před prázdninami (26.6.2013) byla ve znamení sportu...
Celý druhý stupeň včetně páté třídy se od 8.30hod sešel v tělocvičně, kde žáci mohli buď mohutně povzbuzovat nebo sami sportovat a soutěžit. Pátá třída se utkala se šestou ve vybíjené. Šlo o velice vyrovnaný zápas, ve kterém nakonec páťáci podlehli starším spolužákům...
Dívky ze šesté třídy a ze sedmých tříd vytvořily dvě družstva a svedly napínavou bitvu v házené. O vítězi nakonec rozhodl poslední, jedenáctý gól... Hlavním turnajem dne ale byla kopaná. Mladší a starší žáci si vytvořili družstva o pěti hráčích. Pojmenovali je  (většinou žertovně...) A pak se  snažili nastřílet co nejvíce gólů do soupeřovy branky. Šlo jim to náramně! Jistě je notně povzbuzovala vidina sladké odměny.