Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Sportovní dne pro MŠ (Masnicová)

V pátek 20. září 2013 se na naší škole uskutečnil již tradiční Sportovní den pro mateřské školy. Jako obvykle dorazily děti ze školek z blízkého okolí - MŠ Rolnička, MŠ V Zahradě, MŠ Matoušova, MŠ Srdíčko a domácí MŠ Barvířská. Pro děti to bylo dopoledne plné soutěží a sportovních disciplín, které probíhaly v našich dvou tělocvičnách. Malí předškoláci překonávali opičí dráhy, probíhali slanomy, plnili úkoly s míčem, na lavičkách i s florbalovou hokejkou. Bylo vidět, jak si svůj sportovní den užívají a mají radost z každého splněného úkolu. Odměnou byla pro všechny nejen medaile a sladkost, ale i pocit, že to dokázali.
Fotografie dokládají, že se vše vydařilo na jedničku. Už teď se těšíme na další společné akce s budoucími prvňáčky.