Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Sportovní den pro MŠ (Švihlová)

V pátek 1. října 2010 se na naší škole uskutečnil Sportovní den pro mateřské školy. 
Akce s zúčastila Mateřská škola Rolnička, V Zahradě, Matoušova a i naše nová školka Barvínek. Pan učitel Václav s vybranými žáky připravil dopoledne plné her a zábavy. Děti z mateřských školek navštívily také naše prvňáčky v jejich třídě 1.A. Připraveno bylo i malé občerstvení a pro výherce soutěží diplomy.
Den se vydařil a příští rok zase na shledanou :-).
Více fotek naleznete ve fotogalerii.