Sportovní den pro MŠ (Švihlová)

V pátek 1. října 2010 se na naší škole uskutečnil Sportovní den pro mateřské školy.
Akce s zúčastila Mateřská škola Rolnička, V Zahradě, Matoušova a i naše nová školka Barvínek. Pan učitel Václav s vybranými žáky připravil dopoledne plné her a zábavy. Děti z mateřských školek navštívily také naše prvňáčky v jejich třídě 1.A. Připraveno bylo i malé občerstvení a pro výherce soutěží diplomy.
Den se vydařil a příští rok zase na shledanou :-).
Více fotek naleznete ve fotogalerii.

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.