Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Sportovní den pro MŠ (Plačková)

V pátek 18. září 2015 se na naší škole uskutečnil již tradiční „Sportovní den pro mateřské školy“. Tentokrát s rekordní účastí 120 dětí. Dorazily děti ze školek z blízkého okolí - MŠ Rolnička, MŠ V Zahradě, MŠ Matoušova, MŠ Srdíčko a domácí MŠ Barvířská.
Pro děti to bylo dopoledne plné soutěží a sportovních disciplín, které probíhaly v našich dvou tělocvičnách (a vzhledem k počtu malých sportovců) i v učebně přírodopisu.
Malí předškoláci překonávali opičí dráhy, probíhali slalomy, plnili úkoly s míčem, na lavičkách i s florbalovou hokejkou. Bylo vidět, jak si svůj sportovní den užívají a mají radost z každého splněného úkolu. Školou se ozývalo mohutné povzbuzování. Odměnou byla pro všechny nejen malá sladkost, ale i radost z toho, co všechno dokázali.

Fotografie dokládají, že se vše vydařilo na jedničku.
Už teď se těšíme na další společné akce s budoucími prvňáčky!