Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Sportovní den pro MŠ (Kučerová)

V pátek 16. září 2016 se na naší škole uskutečnila akce s názvem Sportovní den pro mateřské školy. Zúčastnily se školky z blízkého okolí: V Zahradě, Rolnička, Matoušova, Srdíčko a také naše školka Barvínek. Den probíhal v duchu různých sportovních her ve dvou tělocvičnách, zúčastnilo se ho kolem 100 předškoláků. Děti si mohly vyzkoušet svojí zručnost, šikovnost a sílu, ať už na překážkových drahách nebo v jiných zábavných soutěžích. Všichni bojovali s velkým nasazením a ve finále na ně čekala sladká odměna.
Pochvala patří všem, co se zúčastnili a za hrdinské výkony v disciplínách. :-) V příštím roce opět na shledanou.