Základní škola Liberec Barvířská

Sportovní den pro MŠ (Gajdošová)

Dne 17.9.2019 se konal každoroční Sportovní den pro mateřské školky z okolí. Letos se této akce  zúčastnilo 5 mateřinek - MŠ Matoušova, MŠ V Zahradě, MŠ Srdíčko, MŠ Rolnička a naše MŠ Barvířská.
Děti si prošly labyrintem osmi stanovišť, kterými je provedli klauni - naši deváťáci. Mohly si vyzkoušet základy florbalu, střelbu míčky či papírovými koulemi, zaskákat si panáka, prolézt opičí dráhu, postavit věž z cihel  nebo si zazávodit v pytlích.
Celé dopoledne proběhlo v žertovné náladě, za což velikánský dík patří hlavně dětem, jejich paní učitelkám a určitě našim deváťákům.
Těšíme se na příští rok, až se k nám děti opět vrátí, třeba už jako prvňáčci.
 

Sportovní den pro MŠ (Gajdošová) Sportovní den pro MŠ (Gajdošová) Sportovní den pro MŠ (Gajdošová) Sportovní den pro MŠ (Gajdošová) Sportovní den pro MŠ (Gajdošová) Sportovní den pro MŠ (Gajdošová) Sportovní den pro MŠ (Gajdošová) Sportovní den pro MŠ (Gajdošová)