Sportovní den pro MŠ 25.9.2009

SPORTOVNÍ DEN PRO MŠ
V pátek 25.9.2009 naše škola pořádala akci pro mateřské školy v Liberci. Zúčastnily se tyto mateřské školy: V Zahradě, Matoušova a Rolnička. Připravili jsme pro ně zábavné atrakce nebo závody na čas. Každá školka byla rozdělena do dvou skupin - holky a kluci. Nejrychlejší děti byly odměněny diplomy a sladkostmi. Před vyhlášením byly občerstveny zákuskem od pana školníka a ovocným nápojem.Všem dětem se to moc líbilo i paní učitelky si to chválily.
Ondřej Bláha a Dominik Hořák