Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Sportovní den pro MŠ 25.9.2009

SPORTOVNÍ DEN PRO MŠ
V pátek 25.9.2009 naše škola pořádala akci pro mateřské školy v Liberci. Zúčastnily se tyto mateřské školy: V Zahradě, Matoušova a Rolnička. Připravili jsme pro ně zábavné atrakce nebo závody na čas. Každá školka byla rozdělena do dvou skupin - holky a kluci. Nejrychlejší děti byly odměněny diplomy a sladkostmi. Před vyhlášením byly občerstveny zákuskem od pana školníka a ovocným nápojem.Všem dětem se to moc líbilo i paní učitelky si to chválily.
Ondřej Bláha a Dominik Hořák

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.