Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Sportovní den pro MŠ 25.9.2009

SPORTOVNÍ DEN PRO MŠ
V pátek 25.9.2009 naše škola pořádala akci pro mateřské školy v Liberci. Zúčastnily se tyto mateřské školy: V Zahradě, Matoušova a Rolnička. Připravili jsme pro ně zábavné atrakce nebo závody na čas. Každá školka byla rozdělena do dvou skupin - holky a kluci. Nejrychlejší děti byly odměněny diplomy a sladkostmi. Před vyhlášením byly občerstveny zákuskem od pana školníka a ovocným nápojem.Všem dětem se to moc líbilo i paní učitelky si to chválily.
Ondřej Bláha a Dominik Hořák

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.