Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Sportovní den pro MŠ 23.9.2011 (Václav)

Jako každé září, tak i letos jsme uspořádali sportovní den pro mateřské školky z blízkého okolí. Přivítali jsme tedy MŠ ROLNIČKA, MŠ V ZAHRADĚ, MŠ MATOUŠOVA a domácí MŠ BARVÍNEK. Dohromady to dělalo kolem 80 předškoláků.  Sportovní den plný soutěží a překážkových drah probíhal v našich dvou tělocvičnách. Jak je vidět na fotografiích – vše se vydařilo na výbornou.  Těšíme se na další spolupráci a s některými i na první školní krůčky…