Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Sportovní den pro MŠ 23.9.2011 (Václav)

Jako každé září, tak i letos jsme uspořádali sportovní den pro mateřské školky z blízkého okolí. Přivítali jsme tedy MŠ ROLNIČKA, MŠ V ZAHRADĚ, MŠ MATOUŠOVA a domácí MŠ BARVÍNEK. Dohromady to dělalo kolem 80 předškoláků.  Sportovní den plný soutěží a překážkových drah probíhal v našich dvou tělocvičnách. Jak je vidět na fotografiích – vše se vydařilo na výbornou.  Těšíme se na další spolupráci a s některými i na první školní krůčky…

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.