Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Sportovní den pro MŠ 21.9.2012 (Švihlová)

V pátek 21. září 2012 jsme uspořádali tradiční Sportovní den pro mateřské školy z blízkého okolí. Letos jsme přivítali MŠ Rolnička, MŠ V Zahradě, MŠ Matoušova a domácí MŠ Barvínek. Dohromady se Sportovního dne zúčastnilo kolem 80 předškoláků.  Byl to den plný soutěží a probíhal v našich dvou tělocvičnách. Fotografie dokládají, že se vše vydařilo na jedničku. S organizací pomáhali žáci deváté třídy, kterým tímto děkujeme.

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.