Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Sportovní den pro MŠ 21.9.2012 (Švihlová)

V pátek 21. září 2012 jsme uspořádali tradiční Sportovní den pro mateřské školy z blízkého okolí. Letos jsme přivítali MŠ Rolnička, MŠ V Zahradě, MŠ Matoušova a domácí MŠ Barvínek. Dohromady se Sportovního dne zúčastnilo kolem 80 předškoláků.  Byl to den plný soutěží a probíhal v našich dvou tělocvičnách. Fotografie dokládají, že se vše vydařilo na jedničku. S organizací pomáhali žáci deváté třídy, kterým tímto děkujeme.