Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Sportovní den pro MŠ 21.9.2012 (Švihlová)

V pátek 21. září 2012 jsme uspořádali tradiční Sportovní den pro mateřské školy z blízkého okolí. Letos jsme přivítali MŠ Rolnička, MŠ V Zahradě, MŠ Matoušova a domácí MŠ Barvínek. Dohromady se Sportovního dne zúčastnilo kolem 80 předškoláků.  Byl to den plný soutěží a probíhal v našich dvou tělocvičnách. Fotografie dokládají, že se vše vydařilo na jedničku. S organizací pomáhali žáci deváté třídy, kterým tímto děkujeme.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Sběr papíru

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.