Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Sportovní den pro MŠ 19.9.2014 (Kučerová)

V pátek 19. září 2014 se na naší škole uskutečnila akce s názvem Sportovní den pro mateřské školy.
Zúčastnily se jí školky z blízkého okolí: V Zahradě, Rolnička, Matoušova a také naše školka Barvínek. Den probíhal v duchu různých sportovních her ve dvou tělocvičnách a zúčastnilo se ho kolem 80 předškoláků. Děti si mohly vyzkoušet svojí zručnost a šikovnost ať už na překážkových drahách nebo i v jiných soutěžích. Kluci i holčičky bojovali s velkým nasazením, neboť pro výherce čekaly medaile a sladké odměny.
S vítězným "hurá" byl den ukončen a v příštím roce opět na shledanou.
Více fotek naleznete ve fotogalerii.