Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Sportovní den pro mateřské školy 2009

SPORTOVNÍ DEN PRO MATEŘSKÉ ŠKOLY
Dnes (25. září 2009) se na naší škole uskutečnil Sportovní den pro MŠ.
V tomto školní roce se jej zúčastnila MŠ Rolnička, MŠ V Zahradě a MŠ Matoušova.
Všechny sportovní akce pro děti propravil pan učitel Radim Václav a při organizaci mu pomáhali žáci 8. a 9. třídy.
Všechny děti z mateřinek byly velmi šikovné. Vítězům blahopřejeme a těšíme se na další ročník této již tradiční akce.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena