Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Sportovní den MŠ 2008

SPORTOVNÍ DEN PRO MŠ
Již s určitou tradicí jsme ve čtvrtek 02.10.2008 uspořádali Sportovní den pro mateřské školy v našem okolí. Soutěže probíhali za dozoru žáků z 9.A a nutno podotknout, že se předškolákům opravdu věnovali a patří jim za to náš dík. Veškeré sportovní zápolení předškoláků jsme pečlivě dokumentovali  a v sekci fotogalerie si je můžete prohlédnout.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.