Důležitá sdělení

Sportovní den MŠ 2008

SPORTOVNÍ DEN PRO MŠ
Již s určitou tradicí jsme ve čtvrtek 02.10.2008 uspořádali Sportovní den pro mateřské školy v našem okolí. Soutěže probíhali za dozoru žáků z 9.A a nutno podotknout, že se předškolákům opravdu věnovali a patří jim za to náš dík. Veškeré sportovní zápolení předškoláků jsme pečlivě dokumentovali  a v sekci fotogalerie si je můžete prohlédnout.

Odložení činnosti kroužků

vzhledem k nouzovému stavu a opatření vlády ČR se zahájení činnosti kroužků odkládá na neurčito.
Sledujte nadále webové stránky školy.

Úprava webových stránek školy

v současné době dochází k modernizaci našich webových stránek. Informace se na stránkách průběžně upravují a doplňují.

Děkujeme za pochopení a trpělivost

Sběrová akce

V pátek 25.9.2020 proběhla sběrová akce. Podle předběžných odhadů bylo nasbíráno přes 5 tun starého papíru. Na konečný výsledek si musíme počkat po převážení v Kovošrotu. Všem, kteří přispěli děkujeme.