Soutěž ZOORISKUJ (Dolečková)

16.3. 2016 se 5 týmů z naší školy zúčastnilo soutěže ZOORISKUJ2016. Přestože naši žáci neobsadili první příčky, jsme si nevedli špatně. Žáci získali důležité zkušenosti, které určitě uplatní v dalších ročnících soutěže. Za účast v soutěži byli všichni odměněni knížkou o zoologické zahradě a volným vstupem do ZOO Liberec.
Za účast děkujeme: Lucii Faitové, Radce Vlčkové, Michaelu Poupovi, Tereze Dřízhalové, Elišce Loulové, Kláře Muzikářové, Nele Macounové, Viktorii Aleksij, Tereze Partlové,  Adéle Kočí, Kláře Loulové Jaroslavu Čížkovi a Janu Jandlovi.