Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Soutěž školní družiny - Čtyřlístek

ČTYŘLÍSTEK, JEHO KAMARÁDI A PUTOVÁNÍ PO KONTINENTECH
V obou oddělení probíhá od ledna soutěž rozložená až do konce školního roku, tedy do června. Zatímco v oddělení prvňáčků se přátelí s Fifinkou, Pinďou, Myšpulínem a Bobíkem, u těch starších sbírají zkušenosti, zatím pouze prstem po mapě - Americe, Africe a dalších státech. U Čtyřlístku se v lednu luštilo, ale taky chystal zimní pohár Fifinky. Byla to velká dobrota. Děti měly za úkol připravit podle své fantazie pohár z pudinku, zmrzliny, ovoce a piškot. Než jsme ale přišly ohodnotit umělecká díla, některé talíře už byly prázdné. Na fotkách se tedy můžete podívat jen na spokojené tvůrce.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.