Soutěž školní družiny - Čtyřlístek

ČTYŘLÍSTEK, JEHO KAMARÁDI A PUTOVÁNÍ PO KONTINENTECH
V obou oddělení probíhá od ledna soutěž rozložená až do konce školního roku, tedy do června. Zatímco v oddělení prvňáčků se přátelí s Fifinkou, Pinďou, Myšpulínem a Bobíkem, u těch starších sbírají zkušenosti, zatím pouze prstem po mapě - Americe, Africe a dalších státech. U Čtyřlístku se v lednu luštilo, ale taky chystal zimní pohár Fifinky. Byla to velká dobrota. Děti měly za úkol připravit podle své fantazie pohár z pudinku, zmrzliny, ovoce a piškot. Než jsme ale přišly ohodnotit umělecká díla, některé talíře už byly prázdné. Na fotkách se tedy můžete podívat jen na spokojené tvůrce.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.