Soutěž školní družiny - Čtyřlístek

ČTYŘLÍSTEK, JEHO KAMARÁDI A PUTOVÁNÍ PO KONTINENTECH
V obou oddělení probíhá od ledna soutěž rozložená až do konce školního roku, tedy do června. Zatímco v oddělení prvňáčků se přátelí s Fifinkou, Pinďou, Myšpulínem a Bobíkem, u těch starších sbírají zkušenosti, zatím pouze prstem po mapě - Americe, Africe a dalších státech. U Čtyřlístku se v lednu luštilo, ale taky chystal zimní pohár Fifinky. Byla to velká dobrota. Děti měly za úkol připravit podle své fantazie pohár z pudinku, zmrzliny, ovoce a piškot. Než jsme ale přišly ohodnotit umělecká díla, některé talíře už byly prázdné. Na fotkách se tedy můžete podívat jen na spokojené tvůrce.