Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Soutěž s encyklopedií Co-jak-proč? (Marková)

SOUTĚŽ S ENCYKLOPEDIÍ CO-JAK-PROČ?
Tradiční návštěvu Veletrhu dětské knihy si třída 7.A již potřetí zpestřila účastí v soutěžích, které pořádá nakladatelství Fraus. Letos soutěžnímu klání předcházel křest nového dílu encyklopedie s názvem Souhvězdí a znamení, kterou přítomní pánové pokřtili z láhve nikoliv šampaňským, ale sprškou čokoládových bonbónů. Na těch si potom mohli pochutnat soutěžící. Z naší třídy se na pódium dostali Andrea Plodková, Petr Patrman, Kuba Trejbal a Janek Janků. Bojovali statečně za hlasitého fandění publika a můžeme pogratulovat Petrovi a Jankovi, kterým se podařilo i zvítězit. Za odměnu si mohli vybrat encyklopedii podle svého vkusu, ale i všichni ostatní méně úspěšní dostali drobnou cenu. Jen je škoda, že se na pódium v roli soutěžících nedostali všichni. Za rok proto přijdeme opět zkusit štěstí a dát zabrat svým mozkovým závitům.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena