Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Soutěž s encyklopedií Co-jak-proč? (Marková)

SOUTĚŽ S ENCYKLOPEDIÍ CO-JAK-PROČ?
Tradiční návštěvu Veletrhu dětské knihy si třída 7.A již potřetí zpestřila účastí v soutěžích, které pořádá nakladatelství Fraus. Letos soutěžnímu klání předcházel křest nového dílu encyklopedie s názvem Souhvězdí a znamení, kterou přítomní pánové pokřtili z láhve nikoliv šampaňským, ale sprškou čokoládových bonbónů. Na těch si potom mohli pochutnat soutěžící. Z naší třídy se na pódium dostali Andrea Plodková, Petr Patrman, Kuba Trejbal a Janek Janků. Bojovali statečně za hlasitého fandění publika a můžeme pogratulovat Petrovi a Jankovi, kterým se podařilo i zvítězit. Za odměnu si mohli vybrat encyklopedii podle svého vkusu, ale i všichni ostatní méně úspěšní dostali drobnou cenu. Jen je škoda, že se na pódium v roli soutěžících nedostali všichni. Za rok proto přijdeme opět zkusit štěstí a dát zabrat svým mozkovým závitům.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Jídelna
Školní časopis

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena