Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Soutěž s encyklopedií Co-jak-proč? (Marková)

SOUTĚŽ S ENCYKLOPEDIÍ CO-JAK-PROČ?
Tradiční návštěvu Veletrhu dětské knihy si třída 7.A již potřetí zpestřila účastí v soutěžích, které pořádá nakladatelství Fraus. Letos soutěžnímu klání předcházel křest nového dílu encyklopedie s názvem Souhvězdí a znamení, kterou přítomní pánové pokřtili z láhve nikoliv šampaňským, ale sprškou čokoládových bonbónů. Na těch si potom mohli pochutnat soutěžící. Z naší třídy se na pódium dostali Andrea Plodková, Petr Patrman, Kuba Trejbal a Janek Janků. Bojovali statečně za hlasitého fandění publika a můžeme pogratulovat Petrovi a Jankovi, kterým se podařilo i zvítězit. Za odměnu si mohli vybrat encyklopedii podle svého vkusu, ale i všichni ostatní méně úspěšní dostali drobnou cenu. Jen je škoda, že se na pódium v roli soutěžících nedostali všichni. Za rok proto přijdeme opět zkusit štěstí a dát zabrat svým mozkovým závitům.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.