Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Soutěž s encyklopedií Co-jak-proč? (Marková)

SOUTĚŽ S ENCYKLOPEDIÍ CO-JAK-PROČ?
Tradiční návštěvu Veletrhu dětské knihy si třída 7.A již potřetí zpestřila účastí v soutěžích, které pořádá nakladatelství Fraus. Letos soutěžnímu klání předcházel křest nového dílu encyklopedie s názvem Souhvězdí a znamení, kterou přítomní pánové pokřtili z láhve nikoliv šampaňským, ale sprškou čokoládových bonbónů. Na těch si potom mohli pochutnat soutěžící. Z naší třídy se na pódium dostali Andrea Plodková, Petr Patrman, Kuba Trejbal a Janek Janků. Bojovali statečně za hlasitého fandění publika a můžeme pogratulovat Petrovi a Jankovi, kterým se podařilo i zvítězit. Za odměnu si mohli vybrat encyklopedii podle svého vkusu, ale i všichni ostatní méně úspěšní dostali drobnou cenu. Jen je škoda, že se na pódium v roli soutěžících nedostali všichni. Za rok proto přijdeme opět zkusit štěstí a dát zabrat svým mozkovým závitům.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete 
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.