Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Soutěž O zvířátko ZŠ Barvířská

Naše škola spolu se Zoologickou zahradou v Liberci vyhlašuje výtvarnou soutěž:           
O zvířátko ZŠ Barvířská
1. PROČ?
Zvířátko, které  zvítězí, bude naše škola  sponzorovat.
2. PROČ?
Pět nejlepších výkresů bude odměněno a spolu s dalšími pěknými výkresy bude vystaveno v areálu ZOO a také zveřejněno na webu školy. Obrázky vybere hodnotící komise.
PODMÍNKY SOUTĚŽE
Vyber z těchto zvířat (pony, kočkodan, varan, orel, krokodýl, panda, zebra-foto v sekci Aktuality) to, které se Ti nejvíce líbí a namaluj ho! Použij jakýkoliv druh nebo velikost papíru a také si vyber, čím budeš zvířátko kreslit nebo malovat! Hotový výkres označ jménem, třídou a názvem zvířete.
Můžeš pracovat sám nebo s paní učitelkou. Každý může odevzdat pouze jeden výkres. Každý výkres dává hlas zvířátku, které je na něm namalováno. Které zvířátko získá nejvíce hlasů bude naše škola sponzorovat!!!
DO KDY?
OBRÁZKY ODEVZDEJTE DO 14.12. PANÍ UČITELCE B. VODÁKOVÉ