Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Soutěž O zvířátko ZŠ Barvířská

Naše škola spolu se Zoologickou zahradou v Liberci vyhlašuje výtvarnou soutěž:           
O zvířátko ZŠ Barvířská
1. PROČ?
Zvířátko, které  zvítězí, bude naše škola  sponzorovat.
2. PROČ?
Pět nejlepších výkresů bude odměněno a spolu s dalšími pěknými výkresy bude vystaveno v areálu ZOO a také zveřejněno na webu školy. Obrázky vybere hodnotící komise.
PODMÍNKY SOUTĚŽE
Vyber z těchto zvířat (pony, kočkodan, varan, orel, krokodýl, panda, zebra-foto v sekci Aktuality) to, které se Ti nejvíce líbí a namaluj ho! Použij jakýkoliv druh nebo velikost papíru a také si vyber, čím budeš zvířátko kreslit nebo malovat! Hotový výkres označ jménem, třídou a názvem zvířete.
Můžeš pracovat sám nebo s paní učitelkou. Každý může odevzdat pouze jeden výkres. Každý výkres dává hlas zvířátku, které je na něm namalováno. Které zvířátko získá nejvíce hlasů bude naše škola sponzorovat!!!
DO KDY?
OBRÁZKY ODEVZDEJTE DO 14.12. PANÍ UČITELCE B. VODÁKOVÉ

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.