Soutěž O zvířátko ZŠ Barvířská

Naše škola spolu se Zoologickou zahradou v Liberci vyhlašuje výtvarnou soutěž:
O zvířátko ZŠ Barvířská
1. PROČ?
Zvířátko, které  zvítězí, bude naše škola  sponzorovat.
2. PROČ?
Pět nejlepších výkresů bude odměněno a spolu s dalšími pěknými výkresy bude vystaveno v areálu ZOO a také zveřejněno na webu školy. Obrázky vybere hodnotící komise.
PODMÍNKY SOUTĚŽE
Vyber z těchto zvířat (pony, kočkodan, varan, orel, krokodýl, panda, zebra-foto v sekci Aktuality) to, které se Ti nejvíce líbí a namaluj ho! Použij jakýkoliv druh nebo velikost papíru a také si vyber, čím budeš zvířátko kreslit nebo malovat! Hotový výkres označ jménem, třídou a názvem zvířete.
Můžeš pracovat sám nebo s paní učitelkou. Každý může odevzdat pouze jeden výkres. Každý výkres dává hlas zvířátku, které je na něm namalováno. Které zvířátko získá nejvíce hlasů bude naše škola sponzorovat!!!
DO KDY?
OBRÁZKY ODEVZDEJTE DO 14.12. PANÍ UČITELCE B. VODÁKOVÉ

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.