Soutěž o nejhezčí papírovou kraslici (Novotná)

SOUTĚŽ O NEJHEZČÍ PAPÍROVOU KRASLICI - VYHODNOCENÍ
Do soutěže o nejhezčí papírovou kraslici se zapojilo z prvního stupně 73 dětí. Zároveň projevili zájem i žáci z 6. a 7. ročníku. V této kategorii soutěžilo 50 papírových kraslic. Technika zdobení byla libovolná a všechny kraslice byly vystaveny v prvním patře. Všichni, kteří navštívili velikonoční dílnu, měli možnost vybrat tři nejhezčí kraslice v každé kategorii.
Vítězná kraslice je od Lucie Konečné ze 4. B a od Lenky Müllerové z 6. A. Druhé místo obsadili Zuzana Wernerová z 4. B a Jakub Culek z 6. A a třetí příčku Lukáš Slavík z 4. B a Kateřina Tylichtrová z 6. A. Na čtvrtém místě skončily Markéta Kocourová ze 4. B, Anna Koryťáková, Lucie Geundzová, obě ze 7. A. a Naďa Čarná z 5. A. Pátou příčku obsadila dvojice Elišky Sůvové a Gábiny Ducháčkové, obě ze 4. B. Výtvarníci byli za svá dílka odměněni.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.