Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Soutěž o nejhezčí papírovou kraslici (Novotná)

SOUTĚŽ O NEJHEZČÍ PAPÍROVOU KRASLICI - VYHODNOCENÍ
Do soutěže o nejhezčí papírovou kraslici se zapojilo z prvního stupně 73 dětí. Zároveň projevili zájem i žáci z 6. a 7. ročníku. V této kategorii soutěžilo 50 papírových kraslic. Technika zdobení byla libovolná a všechny kraslice byly vystaveny v prvním patře. Všichni, kteří navštívili velikonoční dílnu, měli možnost vybrat tři nejhezčí kraslice v každé kategorii.
Vítězná kraslice je od Lucie Konečné ze 4. B a od Lenky Müllerové z 6. A. Druhé místo obsadili Zuzana Wernerová z 4. B a Jakub Culek z 6. A a třetí příčku Lukáš Slavík z 4. B a Kateřina Tylichtrová z 6. A. Na čtvrtém místě skončily Markéta Kocourová ze 4. B, Anna Koryťáková, Lucie Geundzová, obě ze 7. A. a Naďa Čarná z 5. A. Pátou příčku obsadila dvojice Elišky Sůvové a Gábiny Ducháčkové, obě ze 4. B. Výtvarníci byli za svá dílka odměněni.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.