Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Soutěž o nejhezčí papírovou kraslici (Novotná)

SOUTĚŽ O NEJHEZČÍ PAPÍROVOU KRASLICI - VYHODNOCENÍ
Do soutěže o nejhezčí papírovou kraslici se zapojilo z prvního stupně 73 dětí. Zároveň projevili zájem i žáci z 6. a 7. ročníku. V této kategorii soutěžilo 50 papírových kraslic. Technika zdobení byla libovolná a všechny kraslice byly vystaveny v prvním patře. Všichni, kteří navštívili velikonoční dílnu, měli možnost vybrat tři nejhezčí kraslice v každé kategorii.
Vítězná kraslice je od Lucie Konečné ze 4. B a od Lenky Müllerové z 6. A. Druhé místo obsadili Zuzana Wernerová z 4. B a Jakub Culek z 6. A a třetí příčku Lukáš Slavík z 4. B a Kateřina Tylichtrová z 6. A. Na čtvrtém místě skončily Markéta Kocourová ze 4. B, Anna Koryťáková, Lucie Geundzová, obě ze 7. A. a Naďa Čarná z 5. A. Pátou příčku obsadila dvojice Elišky Sůvové a Gábiny Ducháčkové, obě ze 4. B. Výtvarníci byli za svá dílka odměněni.