Soutěž 1:0 pro němčinu (Húsková)

Ve čtvrtek 14.6. se dva šestičlenné týmy složené ze žáků šesté třídy, resp. sedmých tříd vypravily do Prahy na fotbalovo – němčinářskou soutěž „1:0 pro němčinu“. Po intenzivní přípravě – učení fotbalové slovní zásoby, orientace na mapě i sbírání fotbalových zkušeností – se postavily do souboje dvanácti družstev. Viděli jsme velmi pěkné výkony jednotlivých žáků, zvláště šesťáků, kteří proti zpravidla starším soupeřům získali pěkné osmé místo. Den byl pro žáky příležitostí ukázat své  schopnosti  spolupráce v kolektivu.
Olga Húsková