Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Šňůra života (Plachá)

Projekt liberecké nemocnice Šňůra života , který se konal 28.6.2011 na náměstí.Dr. E. Beneše, naplňoval cíle přípravy žáků na zvládání situací ohrožující zdraví, eventuálně i život. Žáci po celou dobu konání akce, měli možnost praktického nácviku laické resuscitace na figurínách pod vedením zkušených odborníků. Děti z 5.B mají záchranu života a pohotovou reakci při úrazu danou osnovami pátého ročníku. Kromě toho si také mohly prohlédnout  stánky techniky Záchranné služby, Českého červeného kříže, hasičů i policie.
Zvládnutí laické první pomoci by mělo patřit k základním lidským znalostem, které by měly zachránit člověku život.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu mateřské školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla určena jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od pondělí  1.3.2021. Uvnitř více informací.

Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.