Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Snídaně trochu jinak (Novotná)

Inspirování akcí Férová snídaně NaZemi, která se koná druhou květnovou neděli, jsme se společně sešli v pondělí 16. května na ranním pikniku ve škole. Ranní piknik na školní zahradě jsme společně vyloučili, ale snídaně uprostřed herny nebývá každý den. A ještě tolik dobrot. Maminky dětí napekly koláče, bramboráčky, lívanečky. Na čerstvý chléb a rohlíky jsme si mohli namazat výborné domácí marmelády a med. Vše z vlastních domácích spíží.
Ochutnali jsme kakao, které jsme udělali z mléka  - ……..jako od babičky, ochutnali sýr z Pěnčína. K mání byl i jogurt ze zemědělské firmy z Minkovic u Liberce.
 
Děkujeme všem maminkám, které podpořily tento nápad a zajistily nám tak pěkný začátek týdne a nevšední zážitek.