Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Slovánek cup (Sakařová)

30.5.2013 se naši prvňáčkové zúčastnili druhého ročníku fotbalového turnaje prvních tříd Slovánek Cup. I přes nepřízeň počasí se nás sešlo celkem 9 týmů. Soupeřilo se ve 3 skupinách na 2 hrřištích. My jsme postupovali z druhého místa v červené skupině a díky D. Bobkovi (David dokonce získal 3. místo ve střelbě na branku v obratnostních disciplínách), M.Jansovi, O.Průšovi, D. Tokárovi, T. Čárovi a J. Polákovi jsme se umístili na celkovém
5. místě. Hoši děkujem! Na konci nechybělo focení, na které dorazil maskot Slovaňáček spolu s fotbalisty Rabušicem a Hauzrem.
Více informací na http://www.fcslovanliberec.cz/clanek.asp?id=U-Nisy-se-konal-Slovanek-Cup-2013-2579