Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Slovánek CUP (Javůrková)

Naši prvňáčkové se již po třetí zúčastnili soutěže pořádané trenérem FC Slovan Liberec, Milanem Šimoníčkem. Bohužel ani letos nám počasí nepřálo a celý čtvrteční turnaj promrholilo. To ale našim borcům neubralo na šikovnosti. A v konečném součtu se umístili na krásném třetím místě. (Turnaje se celkem zúčastnilo 6 škol).
Obzvláště velké díky patří Adamu Olyšarovi (který byl nejlepší hráč ZŠ Barvířské) a Tomáši Kocourovi za perfektní hru. Ale ani bez ostatních, by to nešlo. Díky patří i Daliborovi, Adamovi,Pavlovi a Samovi. Díky hoši!!!