Slovánek CUP (Javůrková)

Naši prvňáčkové se již po třetí zúčastnili soutěže pořádané trenérem FC Slovan Liberec, Milanem Šimoníčkem. Bohužel ani letos nám počasí nepřálo a celý čtvrteční turnaj promrholilo. To ale našim borcům neubralo na šikovnosti. A v konečném součtu se umístili na krásném třetím místě. (Turnaje se celkem zúčastnilo 6 škol).
Obzvláště velké díky patří Adamu Olyšarovi (který byl nejlepší hráč ZŠ Barvířské) a Tomáši Kocourovi za perfektní hru. Ale ani bez ostatních, by to nešlo. Díky patří i Daliborovi, Adamovi,Pavlovi a Samovi. Díky hoši!!!