Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Slovánek cup 2012 (Sakařová)

31.5.2012 se naši nejmladší vypravili na fotbalový turnaj Slovánek cup. Hrálo se na umělce na Nise. Jelikož hrálo 12 týmů, byli jsme rozděleni na 2 poloviny. My jsme hráli na červeném hřišti spolu se školami : Ruprechtice, Doctrina, U Soudu, 5. květen a Aloisina výšina. Naše herní skóre bylo: 2 výhry, 2 remízy a 1 prohra. Kdybychom místo jedné remízy vyhráli, mohli jsme bojovat o medaile. Takto jsme se prali o 7. nebo 8. místo. Musím přiznat, že boj o umístění byl nervy deroucí. Několikrát jsme se dostali do vyslovených šancí, ale bohužel na konci bylo šťastnější družstvo soupeře a my jsme si domů přivezli diplom za 8. místo. Dětem to ale vadit nemuselo. Všechny dostaly pěkné odměny od Slovanu. Nejlepším střelcem z našeho týmu byl MARTIN VAŇÁTKO a STANDA MRSKOŠ, který si navíc odnesl i diplom za 3. místo ve slalomu s míčem ( během turnaje si děti mohly vyzkoušet jak na tom jsou s míčem ve slalomu,střelbě a obratnosti). Velká pochvala patří také našemu brankaři Tondovi Merglovi, který vychytal skoro všechny střely.
PS: Navíc se děti mohly vyfotit z pohárem Gambrinus ligy.

Sestava: Kobera, Mrskoš, Vaňátko, Zemene, Vajc, Cvrček, Šašek, Kazda, Mergl, Špinka