Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Slovánek cup 2012 (Sakařová)

31.5.2012 se naši nejmladší vypravili na fotbalový turnaj Slovánek cup. Hrálo se na umělce na Nise. Jelikož hrálo 12 týmů, byli jsme rozděleni na 2 poloviny. My jsme hráli na červeném hřišti spolu se školami : Ruprechtice, Doctrina, U Soudu, 5. květen a Aloisina výšina. Naše herní skóre bylo: 2 výhry, 2 remízy a 1 prohra. Kdybychom místo jedné remízy vyhráli, mohli jsme bojovat o medaile. Takto jsme se prali o 7. nebo 8. místo. Musím přiznat, že boj o umístění byl nervy deroucí. Několikrát jsme se dostali do vyslovených šancí, ale bohužel na konci bylo šťastnější družstvo soupeře a my jsme si domů přivezli diplom za 8. místo. Dětem to ale vadit nemuselo. Všechny dostaly pěkné odměny od Slovanu. Nejlepším střelcem z našeho týmu byl MARTIN VAŇÁTKO a STANDA MRSKOŠ, který si navíc odnesl i diplom za 3. místo ve slalomu s míčem ( během turnaje si děti mohly vyzkoušet jak na tom jsou s míčem ve slalomu,střelbě a obratnosti). Velká pochvala patří také našemu brankaři Tondovi Merglovi, který vychytal skoro všechny střely.
PS: Navíc se děti mohly vyfotit z pohárem Gambrinus ligy.

Sestava: Kobera, Mrskoš, Vaňátko, Zemene, Vajc, Cvrček, Šašek, Kazda, Mergl, Špinka