Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Slovánek Coup (Novotná)

Na čtvrteční dopoledne vyměnili naši nejmladší sportovci své školní tašky za sportovní batohy a přijali pozvání k přátelskému utkání pod názvem - Slovánek Coup. Této akce se mohou zúčastnit pouze žáci 1. tříd. Bohužel třída 1.A trávila čas ve škole v přírodě a tak zbyla prezentace školy pouze na žácích z 1.B. Celé utkání se odehrávalo na stadiónu U Nisy a náš tým tvořili: Michal Žižka, Tadeáš Růžička, Matyáš Popelka, Dominik Touš, Fanda Hradecký, Patrik Šimera a Dan Kostan. Velkou posilou byl brankář Žižka, který se opravdu velmi snažil zabránit vstupu jakéhokoliv míče do naší brány. Naopak góly pro náš tým vybojovali Růžička a Touš.
Přestože nás snaha dovedla do boje o 5. až 6. místo, v rozhodujícím zápase jsme prohráli na penalty. Byla to smutná porážka, ale z 8 hrajících týmů jsme si nevedli špatně.
Určitě musíme také poděkovat Matějovi Mečířovi a Kubovi Daňkovi, kteří pro nás byli velkou oporou. Především rozcvičkou, radami a povzbuzováním. Však i oni budou zanedlouho reprezentovat naší školu při fotbalové soutěži. Držme jim palce!!!!!!