Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Slavnostní zahájení celodružinové hry Čarovná Barvírna (Mysíková)

Již na konci prázdnin dorazila všem rodinám dětí ze školní družiny slavnostní gratulace k přijetí ke studiu na prestižní škole čar a kouzel Čarovné Barvírně.  Nyní nadešel ten správný čas rozdělit jednotlivce do kouzelnických kolejí.  Úterní odpoledne se tedy neslo ve znamení srocování celé školní družinky na školní zahradě a slavnostního zahájení. Toho se ujaly jak jinak než čtyři expertky magie, profesorky : Renčus Mysíkus, Vlastus Blahus, Míšus Javorus a Gabčus Krňanus. Budoucí kouzelníci losovali obálky z čarovného bubnu, který je následně přiřadil k zeleným ještěrkám, červeným myším, modrým netopýrům či žlutým kočkám. Nakonec si všichni vyzkoušeli let na koštěti a metení míče jako přípravu na trénink nové společné hry košťatec.
Všem zúčastněným gratulujeme a přejeme mnoho úspěchu při studiu čarovědy.