Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Slavnostní zahájení celodružinové hry Čarovná Barvírna (Mysíková)

Již na konci prázdnin dorazila všem rodinám dětí ze školní družiny slavnostní gratulace k přijetí ke studiu na prestižní škole čar a kouzel Čarovné Barvírně.  Nyní nadešel ten správný čas rozdělit jednotlivce do kouzelnických kolejí.  Úterní odpoledne se tedy neslo ve znamení srocování celé školní družinky na školní zahradě a slavnostního zahájení. Toho se ujaly jak jinak než čtyři expertky magie, profesorky : Renčus Mysíkus, Vlastus Blahus, Míšus Javorus a Gabčus Krňanus. Budoucí kouzelníci losovali obálky z čarovného bubnu, který je následně přiřadil k zeleným ještěrkám, červeným myším, modrým netopýrům či žlutým kočkám. Nakonec si všichni vyzkoušeli let na koštěti a metení míče jako přípravu na trénink nové společné hry košťatec.
Všem zúčastněným gratulujeme a přejeme mnoho úspěchu při studiu čarovědy.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena