Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Slavnostní zahájení celodružinové hry Čarovná Barvírna (Mysíková)

Již na konci prázdnin dorazila všem rodinám dětí ze školní družiny slavnostní gratulace k přijetí ke studiu na prestižní škole čar a kouzel Čarovné Barvírně.  Nyní nadešel ten správný čas rozdělit jednotlivce do kouzelnických kolejí.  Úterní odpoledne se tedy neslo ve znamení srocování celé školní družinky na školní zahradě a slavnostního zahájení. Toho se ujaly jak jinak než čtyři expertky magie, profesorky : Renčus Mysíkus, Vlastus Blahus, Míšus Javorus a Gabčus Krňanus. Budoucí kouzelníci losovali obálky z čarovného bubnu, který je následně přiřadil k zeleným ještěrkám, červeným myším, modrým netopýrům či žlutým kočkám. Nakonec si všichni vyzkoušeli let na koštěti a metení míče jako přípravu na trénink nové společné hry košťatec.
Všem zúčastněným gratulujeme a přejeme mnoho úspěchu při studiu čarovědy. 
 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Jídelna
Školní časopis

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena