Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Slavnostní zahájení celodružinové hry Čarovná Barvírna (Krňanská)

Jako každý rok proběhlo slavnostní zahájení celoroční kouzelnické hry ve školní družině. Tento rok začal velmi chladným a deštivým počasím, které se nám zrovna nehodilo do karet. Úpěnlivě jsme vyhlížely vhodný den, který bude bez deště, abychom mohli svolat naše kouzelnické koleje a sejít se venku na školní zahradě. 
Nakonec se na nás štěstí usmálo a mohli jsme se sejít v hojném počtu a představit jednotlivé koleje.  Zahájení proběhlo v doprovodu kolejních bubeníků. Poznali jsme nové oddělení fialových soviček, které vede Verčus Šimonus, a také zelené ještěrky které opečovává Vlastus Blahus.
Dále se představili již ostřílení mistři magie kočičky, myšičky a netopýři, které vedou Renčus, Gabčus a Mišus. Všichni zúčastnění dostali stužku v barvě koleje. Nakonec jsme společně utvořili veliký kruh a společně si zazpívali kouzelnickou hymnu.
V odpoledních hodinách se k nám mohly přidat rodiče a společně s námi posedět a poklábosit u ohně. Všem zúčastněným děkujeme za společně strávený čas.
29.9.2022