Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Slavnostní vyhodnocení soutěže (Plachá)

5.9.2012 byli žáci 2.B pozváni na slavnostní vyhodnocení soutěže O pohár hejtmana Libereckého kraje s podtitulem Krok za krokem bezpečně v dopravě. Výkresy  Myy  Dobružské, Terezy Peckové a Martina Šaška patřily k oceněným a budou součástí pojízdné výstavy v kampani ke zvýšení bezpečnosti silničního provozu.
Slavnostní zahájení kampaně na krajském úřadě oslavili žáci  dětským  šampaňským   a malým  občerstvením  Získali krásné dárky, diplom a volnou vstupenku do iQ parku.
Gratulujeme k úspěchu.