Slavnostní vyhodnocení soutěže (Plachá)

5.9.2012 byli žáci 2.B pozváni na slavnostní vyhodnocení soutěže O pohár hejtmana Libereckého kraje s podtitulem Krok za krokem bezpečně v dopravě. Výkresy  Myy  Dobružské, Terezy Peckové a Martina Šaška patřily k oceněným a budou součástí pojízdné výstavy v kampani ke zvýšení bezpečnosti silničního provozu.
Slavnostní zahájení kampaně na krajském úřadě oslavili žáci  dětským  šampaňským   a malým  občerstvením  Získali krásné dárky, diplom a volnou vstupenku do iQ parku.
Gratulujeme k úspěchu.

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.