Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Slavnostní vyhlášení nejúspěšnějších sportovců (Loumová)

Slavnostní vyhlášení  nejúspěšnějších sportovců školního roku 2014/15 se konalo na naší škole v pátek 12. 6. 2015, a to hned 1. vyučovací hodinu.  Proběhlo ve velké tělocvičně  za účasti všech žáků 2. stupně, 5.A,  vedení školy, ředitele Fotbalové akademie Slovanu Liberec Mgr. Petra Myslivce,  šéftrenéra žákovských kategorií Slovanu Liberec pana Martina Janošíka a trenéra  úspěšného ročníku 2000 - pana Tomáše Noska. Tito představitelé FC Slovanu Liberec s sebou přivezli trofej  vítězného turnaje A týmu – Pohár FAČR.
Mezi nominovanými byli v kategorii nejlepší žák – sportovec Bína Jakub z 8.A, Daněk Jakub z 9.A, Gembický Dominik z 9.A, Kaiser Lukáš ze 7.A, Kleiner Dominik z 9.A, Mečíř Matěj z 9.A, Plechatý Tomáš z 9.A, Ráček Martin z 9.A, Špinka František ze 7.A. Na prvních třech místech se poté umístili Jakub Daněk (1.místo), Dominik Kleiner (2.místo) a Tomáš Plechatý (3.místo).
Z titulu Nejlepší sportovec školy se mohl těšit  Dominik Gembický z 9.A.
Oceněni byli rovněž  žáci 4.-5. tříd, kteří reprezentovali školu v republikovém finále McDonald’s Cupu v Jablonci nad Nisou, kde získali 8. místo. Zvláštní pochvalu a ocenění se dostalo i starším žákům ve futsalu, kteří získali 3. místo v republikovém  finále. Další ocenění patřilo opět starším žákům, kteří sehrají 16. 6. 2015 československé superfinále fotbalového turnaje Coca cola cup ve Vyškově.  Odměnou za vítězství může být pro naše sportovce třídenní pobyt ve Španělsku.
Program zpestřilo vystoupení žákyní z 9.B - Báry Fenckové  a Lucie Konečné(cheerleaders), Viktorie Aleksij ze 6.A, která navštěvuje taneční školu A-Styl a také předvedla své umění v cheerleadersu. S další ukázkou, tentokrát z oblasti bojového umění – karate, vystoupili  karatisté, kteří  secvičili  zajímavé souboje. Dalšími hosty slavnostního  vyhlašování byli tanečníci z Taktu, liberecké taneční školy. Všem moc děkujeme.