Důležitá sdělení

Slavnostní otevření nové mateřské školy

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ NOVÉ MATEŘSKÉ ŠKOLY
Ve středu 05.05.2010 byla ve 12:00 hod. slavnostně otevřena mateřská škola při naší základní škole. Naši žáci se připravili pro tento okamžik krátký program. Třída 1.A zazpívala písničku a přednesla básničku, 2.B si připravila písničku, kterou zazpívali žáci anglicky a na závěr 2.A překvapila Chňapíkem krokodýlem. Pásku přestřihli náměstek primátora Ing. Ondřej Červinka  a ředitel ZŠ Mgr. Miloslav Kuželka. Slavnostního otevření se zúčastnil také náměstek primátora Ing. František Hruša, vedoucí odboru školství Mgr. Pavel Kalous, vedoucí odd. školství Marcela Šulcová, zástupce stavební firmy Ing. Ladislav Drda a další. Na závěr programu obdržely děti sladkou odměnu. Při této příležitosti proběhla i prohlídka nové školní družiny.

Odložení činnosti kroužků

vzhledem k nouzovému stavu a opatření vlády ČR se zahájení činnosti kroužků odkládá na neurčito.
Sledujte nadále webové stránky školy.

Úprava webových stránek školy

v současné době dochází k modernizaci našich webových stránek. Informace se na stránkách průběžně upravují a doplňují.

Děkujeme za pochopení a trpělivost

Sběrová akce

V pátek 25.9.2020 proběhla sběrová akce. Podle předběžných odhadů bylo nasbíráno přes 5 tun starého papíru. Na konečný výsledek si musíme počkat po převážení v Kovošrotu. Všem, kteří přispěli děkujeme.