Slavnostní otevření nové mateřské školy

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ NOVÉ MATEŘSKÉ ŠKOLY
Ve středu 05.05.2010 byla ve 12:00 hod. slavnostně otevřena mateřská škola při naší základní škole. Naši žáci se připravili pro tento okamžik krátký program. Třída 1.A zazpívala písničku a přednesla básničku, 2.B si připravila písničku, kterou zazpívali žáci anglicky a na závěr 2.A překvapila Chňapíkem krokodýlem. Pásku přestřihli náměstek primátora Ing. Ondřej Červinka  a ředitel ZŠ Mgr. Miloslav Kuželka. Slavnostního otevření se zúčastnil také náměstek primátora Ing. František Hruša, vedoucí odboru školství Mgr. Pavel Kalous, vedoucí odd. školství Marcela Šulcová, zástupce stavební firmy Ing. Ladislav Drda a další. Na závěr programu obdržely děti sladkou odměnu. Při této příležitosti proběhla i prohlídka nové školní družiny.