Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Slavnostní akademie 14.5.2009

SLAVNOSTNÍ AKADEMIE K 50. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ŠKOLY
Dne 14.5.2009 v 16:30 hod. se sešli všichni – žáci, učitelé, rodiče a hosté – v Expo sálu v Babylonu na školní akademii, která se konala u příležitosti 50. výročí založení školy. Akce byla podpořena Fondem pro podporu a rozvoj vzdělávání Statutárního města Liberec.
Tomuto dni předcházely měsíce příprav a úsilí, trénování a zkoušení, dohadování i vlastnoruční výroby rekvizit. Samotná akce se vydařila. Výběr z toho nejlepšího ze současnosti školy přilákalo přes 500 diváků. Ti, co se akademie účastnili od začátku do konce, absolvovali  téměř dvouhodinovou přehlídku nejrůznějších žákovských vystoupení. A bylo se opravdu na co dívat!
Děkujeme všem divákům – rodičům a přátelům školy -  za skvělou atmosféru.
Mnoho dalších fotek naleznete ve fotogalerii.

Program:
dramatický kroužek - „Otevření školy“
1.A  - „Chňapík maličký“
dramatický kroužek - Módní přehlídka
2.A - Písnička „Večerníček“
kroužek - flétny
1.B - Anglická písnička
3.A - „Hodina Aj“
3.B - Rytmické vystoupení
4.A - „Kluci s klukama ...“
5.A - „Ne, pětku ne“
Aerobik 1. st. - sestava
7.A - „Harry Potter“
Jóga 1. st. - Sestava
6.A - Scénka Stone soup
8.A, 9.A - TV vystoupení
aerobik centrum „Velký aerobik“
sbor - S tebou mě baví svět, Gaudeamus igitur, Není nutno

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.