Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Školský pohár ve florbalu 12.11.2013 (Masnicová)

V úterý 12.11.2013 se družstvo chlapců naší školy, ve složení:

Mrkoš Stanislav (3.B.)
Vaňátko Martin (3.B.)
Novák Jakub (5.A.)
Pacourek Matěj (5.A.)
Plechatý Lukáš (5.A.)
Samek Jakub (5.A.)
Strejc Matěj (5.A.)
Šašek Adam (5.A.)
Šátek Michal (5.A.)
Šlégr Jan (5.A.)

zúčastnilo Školského poháru pro žáky 1. stupně ve florbalu. Akce se konala v tělocvičně ZŠ Ještědská. Z šesti přihlášených družstev dorazily 4  - tým  ZŠ Barvířská, ZŠ Ještědská, ZŠ 5.květen a  ZŠ U školy. Systém hry byl určen na “každý s každým, 2x8minut. Naše první dvě utkání s florbalisty z Ještědské a hokejisty ze školy U školy jsme jasně prohráli, třetí zápas s Delfíny z 5.května byl veliký boj, který jsme nakonec prohráli 1:2. I tak nám patří hezké 4. místo a spousta nových zkušenností. Klukům GRATULUJEME a děkujeme za reprezentaci školy.