Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Školou dnes chodí Mikuláš (Marková)

Mikuláš ve škole

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čertů a andělů. Tuto oblíbenou tradici má vždy na starost devátá třída a někteří naši nejstarší žáci byli skutečně namaskováni k nepoznání. Průvod navštívil postupně mateřskou školu, všechny třídy  prvního stupně a nakonec i druhý stupeň. Během návštěvy jednotlivých tříd vždy Mikuláš promlouval k dětem a četl z Knihy hříchů jména zlobivců, kteří by se měli polepšit. Poté si je vzali do parády čerti, zatímco hodní andělé rozdávali všem sladké odměny.

V hlavních rolích:
Mikuláš: Marek Elznic