Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Školní výlet do Starých Hradů (Jankovská)

22.6.2011 byly třídy 1.A a 5.B na školním výletě ve Starých Hradech, kde na děti čekal program Pohádková půdy a Templáři. Průvodci se stali dva rytíři, jejichž výstup děti naprosto uchvátil a tak celé tři hodiny vydrželi naslouchat a vše si pěkně užít. Na pohádkové půdě bylo velké množství různých strašidel (velké loutky) a děti se dozvěděly jak a kde žijí. Ve sklepě si pak prošly vodním, zimním a dračím královstvím, aby na konci v krásné klenuté místnosti vyslechly něco z historie Templářů. Rytíři jim také předvedli turnaj a každého prvňáčka pasovali mečem, že dokázali splnit celou první třídu. Paní vychovatelka Míša Novotná zároveň ukončila celoroční družinovou hru a za pomoci rytířů, dřevěné truhly a skřítků dětem rozdala dárky a krásné diplomy.
  

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu mateřské školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla určena jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od pondělí  1.3.2021. Uvnitř více informací.

Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.