Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Školní výlet do Starých Hradů (Jankovská)

22.6.2011 byly třídy 1.A a 5.B na školním výletě ve Starých Hradech, kde na děti čekal program Pohádková půdy a Templáři. Průvodci se stali dva rytíři, jejichž výstup děti naprosto uchvátil a tak celé tři hodiny vydrželi naslouchat a vše si pěkně užít. Na pohádkové půdě bylo velké množství různých strašidel (velké loutky) a děti se dozvěděly jak a kde žijí. Ve sklepě si pak prošly vodním, zimním a dračím královstvím, aby na konci v krásné klenuté místnosti vyslechly něco z historie Templářů. Rytíři jim také předvedli turnaj a každého prvňáčka pasovali mečem, že dokázali splnit celou první třídu. Paní vychovatelka Míša Novotná zároveň ukončila celoroční družinovou hru a za pomoci rytířů, dřevěné truhly a skřítků dětem rozdala dárky a krásné diplomy.