Školní výlet 9.A - 2007

ŠKOLNÍ VÝLET TŘÍDY  9.A
V neděli 17.6.2007 se 9.A vydala na dlouho očekávaný výlet. S těžkými batohy jsme se sešli na vlakovém nádraží, odkud jsme vyrazili na náš cíl - Březku. Ne všem se tam chtělo, ale nakonec nikdo nelitoval, že jel. Málokdo si nenechal ujít probdělé noci  u ohně a zábavné i když unavené výlety. Ve středu 20.6.2007 jsme se ráno vydali zpět do Liberce a na nádraží jsme měli rozchod. Všichni jsme se unavení rozutekli domů. Určitě to byl nejlepší výlet, který 9.A zažila.
P.S.  A byli jsme tak stateční, protože jsme si sami vařili.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.