Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Školní výlet 9.A - 2007

ŠKOLNÍ VÝLET TŘÍDY  9.A
V neděli 17.6.2007 se 9.A vydala na dlouho očekávaný výlet. S těžkými batohy jsme se sešli na vlakovém nádraží, odkud jsme vyrazili na náš cíl - Březku. Ne všem se tam chtělo, ale nakonec nikdo nelitoval, že jel. Málokdo si nenechal ujít probdělé noci  u ohně a zábavné i když unavené výlety. Ve středu 20.6.2007 jsme se ráno vydali zpět do Liberce a na nádraží jsme měli rozchod. Všichni jsme se unavení rozutekli domů. Určitě to byl nejlepší výlet, který 9.A zažila.
P.S.  A byli jsme tak stateční, protože jsme si sami vařili.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.