Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Školní výlet 9.A - 2007

ŠKOLNÍ VÝLET TŘÍDY  9.A
V neděli 17.6.2007 se 9.A vydala na dlouho očekávaný výlet. S těžkými batohy jsme se sešli na vlakovém nádraží, odkud jsme vyrazili na náš cíl - Březku. Ne všem se tam chtělo, ale nakonec nikdo nelitoval, že jel. Málokdo si nenechal ujít probdělé noci  u ohně a zábavné i když unavené výlety. Ve středu 20.6.2007 jsme se ráno vydali zpět do Liberce a na nádraží jsme měli rozchod. Všichni jsme se unavení rozutekli domů. Určitě to byl nejlepší výlet, který 9.A zažila.
P.S.  A byli jsme tak stateční, protože jsme si sami vařili.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.