Školní výlet 7.A (Marková)

ŠKOLNÍ VÝLET 7.A - Malá Skála
V pondělí a úterý 24. - 25. 5. 2010 si sedmáci užívali svůj letošní školní výlet. První den místo ve školních lavicích seděli v raftech při splutí dvacetikilometrového úseku Jizery od Spálova do Dolánek u Turnova a poté je čekal náročný pochod do kempu na Malou Skálu, takže zabrat dostaly ruce i nohy. Cestou několikrát zmokli a také trochu zabloudili, což se nestalo poprvé, takže paní učitelka má k Vánocům slíbenou navigaci GPS :-). Druhý den, po přenocování v chatkách v kempu, se vydali na výlet na blízké hrady Vranov a Frýdštejn. Cesta vedla krásnou krajinou a počasí bylo mnohem lepší, takže tento výlet měl větší úspěch než hororová cesta z Dolánek. Ve volném čase si v kempu ještě stačili zahrát fotbal i jiné hry. V úterý odpoledne pak výletní idylka skončila a rychlík všechny dopravil zpět do Liberce. Maminky se určitě podivily tunám mokrého a zabláceného oblečení, ale výlet stál za to!

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.