Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Školní výlet 7.A (Marková)

ŠKOLNÍ VÝLET 7.A - Malá Skála
V pondělí a úterý 24. - 25. 5. 2010 si sedmáci užívali svůj letošní školní výlet. První den místo ve školních lavicích seděli v raftech při splutí dvacetikilometrového úseku Jizery od Spálova do Dolánek u Turnova a poté je čekal náročný pochod do kempu na Malou Skálu, takže zabrat dostaly ruce i nohy. Cestou několikrát zmokli a také trochu zabloudili, což se nestalo poprvé, takže paní učitelka má k Vánocům slíbenou navigaci GPS :-). Druhý den, po přenocování v chatkách v kempu, se vydali na výlet na blízké hrady Vranov a Frýdštejn. Cesta vedla krásnou krajinou a počasí bylo mnohem lepší, takže tento výlet měl větší úspěch než hororová cesta z Dolánek. Ve volném čase si v kempu ještě stačili zahrát fotbal i jiné hry. V úterý odpoledne pak výletní idylka skončila a rychlík všechny dopravil zpět do Liberce. Maminky se určitě podivily tunám mokrého a zabláceného oblečení, ale výlet stál za to!

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.