Důležitá sdělení

Školní výlet 7.A (Marková)

ŠKOLNÍ VÝLET 7.A - Malá Skála
V pondělí a úterý 24. - 25. 5. 2010 si sedmáci užívali svůj letošní školní výlet. První den místo ve školních lavicích seděli v raftech při splutí dvacetikilometrového úseku Jizery od Spálova do Dolánek u Turnova a poté je čekal náročný pochod do kempu na Malou Skálu, takže zabrat dostaly ruce i nohy. Cestou několikrát zmokli a také trochu zabloudili, což se nestalo poprvé, takže paní učitelka má k Vánocům slíbenou navigaci GPS :-). Druhý den, po přenocování v chatkách v kempu, se vydali na výlet na blízké hrady Vranov a Frýdštejn. Cesta vedla krásnou krajinou a počasí bylo mnohem lepší, takže tento výlet měl větší úspěch než hororová cesta z Dolánek. Ve volném čase si v kempu ještě stačili zahrát fotbal i jiné hry. V úterý odpoledne pak výletní idylka skončila a rychlík všechny dopravil zpět do Liberce. Maminky se určitě podivily tunám mokrého a zabláceného oblečení, ale výlet stál za to!

Odložení činnosti kroužků

vzhledem k nouzovému stavu a opatření vlády ČR se zahájení činnosti kroužků odkládá na neurčito.
Sledujte nadále webové stránky školy.

Úprava webových stránek školy

v současné době dochází k modernizaci našich webových stránek. Informace se na stránkách průběžně upravují a doplňují.

Děkujeme za pochopení a trpělivost

Sběrová akce

V pátek 25.9.2020 proběhla sběrová akce. Podle předběžných odhadů bylo nasbíráno přes 5 tun starého papíru. Na konečný výsledek si musíme počkat po převážení v Kovošrotu. Všem, kteří přispěli děkujeme.