Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Školní výlet 5.A+8.A-rafty

ŠKOLNÍ VÝLET - RAFTY
Ve středu 14.května 2008 třídy 5.A a 8.B prožily netradiční školní výlet. Jeho náplní byl rafting na řece Jizeře na trase Malá Skála - Dolánky u Turnova. Počasí bylo od rána přímo pohádkové a jediným  problémem při cestě na Malou Skálu byla výluka na trati, takže jsme část cesty museli jet autobusem. Na Malé Skále již byly připraveni instruktoři s rafty a po seznámení se s pravidly jízdy a nafasování vest i pádel jsme se mohli nalodit. Hned zkraje trasy byl malý jez, kterým jsme museli správně proplout, ale jinak se jednalo o trasu nenáročnou a pohodovou. Chybějící adrenalin si některé skupiny vynahrazovaly vodními bitkami, při mohutném cákání pádly pak na soupeřích nezůstala ani nitka suchá. Po hodině a půl plavby jsme se vylodili v Dolánkách, kde jsme rafty a ostatní vybavení odevzdali a pro většinu osazenstva bylo i nutné převléknout se do suchého. Zbytek výletu se odehrával v příjemně unaveně. Vyhládlí veslaři si na ohni opekli buřty, případně okupovali místní kiosek s jídlem a pitím. Po dobrém obědě jsme se ještě zaskočili podívat do Dlaskova statku, který dnes slouží jako zajímavé muzeum, a poslechli si i výklad o jeho historii. Cesta domů se opět kvůli výluce protáhla, ale můžeme s jistotou říci, že tento den stál za to.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete 
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.