Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Školní výlet 2.B (Šímová)

Poslední květnový pátek se 2.B vypravila na školní výlet. Ve Frýdlantu jsme si prohlédli zámek a pak jsme se pěšky přemístili do kempu v Raspenavě, kam za námi přijeli rodiče. Spolu jsme pak zakončili celoroční pirátskou hru. Paní vychovatelka Míša připravila soutěž pro smíšené týmy rodičů a dětí, na jejímž konci všichni plavčíci i kapitáni vypátrali truhlu s pokladem. Došlo i na táborák a písně s kytarou. Rodiče Terezky přivezli lampiony štěstí, které jsme úspěšně pustili do světa.  Ráno jsme se spokojeně rozjeli do svých domovů.