Školní výlet 2.A (Vančišinová)

ŠKOLNÍ VÝLET - JEŠTĚD
V pátek 25.6.2010  se třída 2.A s paní učitelkou Vančišinovou vypravila na Ještěd. Počasí nám přálo, jízda lanovkou se všem líbila. Také jsme si užili spoustu legrace, takže výlet se nám vydařil.

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.