Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Školní vánoční futsalový turnaj 15.12.2016 (Václav)

Každoročně organizujeme pro naše žáky předvánoční sportovní klání, ve kterém mohou poměřit síly týmy sestavené z různých ročníků. Tentokrát jsme se rozhodli pro futsalový turnaj. Z žáků 7.-9. třídy se do turnaje přihlásilo trio týmů – 1. TĚŽKÝ KLADIVA (VIK, SAMEK, BROŽE, ŠPINKA, PLECHATÝ, WINKLER, KAISER, ŠÁTEK) 2. FC HK (MOC, BULEJKO, JANOUŠ, KOŽURIK, STREJC) 3. BURSTI (KAŠPAR, SVRČEK, STIBOR, VÁCHA, TŘŠŇÁK).
KONEČNÉ POŘADÍ:
1. FC HK
2. BURSTI
3. TĚŽKÝ KLADIVA