Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Školní turnaj ve florbalu 4.-5.tříd (Urban)

Ve středu 14.12.2011 proběhlo utkání školního vánočního turnaje ve florbalu 4.-5. tříd. Nastoupila proti sobě dvě mužstva, mužstvo K1 ve složení Firman, Sakácz, Brom, Elznic, Čížek, Slavík a mužstvo FC Orlí Šakal ve složení Belák, Sonntagová, Hadjsalah, Mikeš, Špinka.
Mužstvo Šakalů zvítězilo vysoko 15:1 a zvítězilo tak ve své kategorii. Nejlepším střelcem se stal Ondřej Belák se 6 góly.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.