Školní kolo olympiády v anglickém jazyce (Marková)

Žáci 2. stupně měli v lednu možnost prověřit své znalosti anglického jazyka během školního kola olympiády. Soutěž probíhala v ve dvou kategoriích: 6. - 7. ročník a 8. - 9. ročník. Nejprve žáci své dovednosti měřili v rámci třídy během testu zaměřeného na poslech s porozuměním. Nejlepší dva z každé třídy se pak utkali během ústního finále, které proběhlo v pátek 28.1. Zde byli žáci hodnoceni za konverzaci na zadané téma, které si vylosovali. Hodnotila se nejen plynulost projevu, ale i schopnost reagovat pružně na otázky, gramatická správnost a také úroveň slovní zásoby. Zde jsou výsledky:

Kategorie 6. a 7. ročník:
1. Lukáš Ducháček (7.A)
2. Pepa Šůma (6.A)
3. Jára Vlček (6.A)

Kategorie 8. a 9. ročník:
1. Aneta Šátková (8.A)
2. Adéla Krásná (9.A)
3. Jan Frydrych (8.A)

Vítězům blahopřejeme a současně přejeme Anetce a Lukášovi štěstí a úspěch v okresním kole ve Větrníku, kam jako nejlepší postoupili. Good luck!

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.