Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Školní kolo olympiády v anglickém jazyce (Marková)

V minulých dnech proběhla na naší škole olympiáda v anglickém jazyce určená pro žáky druhého stupně. Soutěž se konala ve dvou kategoriích: 6. - 7. ročník a 8. - 9. ročník. První kolo bylo písemné a obsahovalo úlohy zaměřené na poslech nahrávky. Z něj se pak ti nejlepší probojovali do ústního kola, které se konalo ve čtvrtek 19.1. Zde již úspěch záležel pouze na schopnosti plynulé konverzace na vylosované téma. Protože se však dva žáci k ústnímu kolu nedostavili, měli jsme mezi oceněnými pouze 5 jmen. Na všechny pak čekala sladká odměna a drobné dárky.

Výsledky školního kola

Kategorie 6. a 7. ročník:
1. místo - Dominik Kleiner, 6.A
2. místo - Naomi Dobružská, 6.B

Kategorie 8. a 9. ročník:
1. místo - Aneta Šátková, 9.A - postupuje do okresního kola v DDM Větrník
2. místo - Kateřina Tylichtrová, 9.A