Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Školní kolo olympiády v anglickém jazyce (Marková)

V minulých dnech proběhla na naší škole olympiáda v anglickém jazyce určená pro žáky druhého stupně. Soutěž se konala ve dvou kategoriích: 6. - 7. ročník a 8. - 9. ročník. První kolo bylo písemné a obsahovalo úlohy zaměřené na poslech nahrávky. Z něj se pak ti nejlepší probojovali do ústního kola, které se konalo ve čtvrtek 19.1. Zde již úspěch záležel pouze na schopnosti plynulé konverzace na vylosované téma. Protože se však dva žáci k ústnímu kolu nedostavili, měli jsme mezi oceněnými pouze 5 jmen. Na všechny pak čekala sladká odměna a drobné dárky.

Výsledky školního kola

Kategorie 6. a 7. ročník:
1. místo - Dominik Kleiner, 6.A
2. místo - Naomi Dobružská, 6.B

Kategorie 8. a 9. ročník:
1. místo - Aneta Šátková, 9.A - postupuje do okresního kola v DDM Větrník
2. místo - Kateřina Tylichtrová, 9.A
3. místo - Lenka Müllerová, 8.A

Úřední hodiny kanceláře školy

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/

Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření