Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Školní kolo olympiády v anglickém jazyce (Marková)

V minulých dnech proběhla na naší škole olympiáda v anglickém jazyce určená pro žáky druhého stupně. Soutěž se konala ve dvou kategoriích: 6. - 7. ročník a 8. - 9. ročník. První kolo bylo písemné a obsahovalo úlohy zaměřené na poslech nahrávky. Z něj se pak ti nejlepší probojovali do ústního kola, které se konalo ve čtvrtek 19.1. Zde již úspěch záležel pouze na schopnosti plynulé konverzace na vylosované téma. Protože se však dva žáci k ústnímu kolu nedostavili, měli jsme mezi oceněnými pouze 5 jmen. Na všechny pak čekala sladká odměna a drobné dárky.

Výsledky školního kola

Kategorie 6. a 7. ročník:
1. místo - Dominik Kleiner, 6.A
2. místo - Naomi Dobružská, 6.B

Kategorie 8. a 9. ročník:
1. místo - Aneta Šátková, 9.A - postupuje do okresního kola v DDM Větrník
2. místo - Kateřina Tylichtrová, 9.A
3. místo - Lenka Müllerová, 8.A

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena