Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Školní kolo dopravní soutěže (Marková)

Jako každý rok, i letos v březnu proběhla na naší škole soutěž, ve které žáci porovnávali své znalosti z oblasti dopravy a bezpečnosti silničního provozu. Soutěže se zúčastnili ve dvou kategoriích všichni žáci 5. - 9. třídy, ale postoupit do okresního kola mohli z každé kategorie vždy jen dva nejúspěšnější chlapci a dvě dívky. Prohlédněte si výsledky, které uvádějí i dosažený počet bodů z maximálních dvaceti. Současně můžete našim malým dopravním expertům držet palce v okresním kole, které se bude konat ve čtvrtek 14.4.2011

I. kategorie (5.-6.tř.)

chlapci:
Kleiner Dominik - 5.A (18 bodů)
Šůma Josef - 6.A (18 bodů)

dívky:
Kocourová Markéta - 5.B (17 bodů)
Fencková Barbora - 5.B (17 bodů)

II. kategorie (7.-8.tř.)

chlapci:
Pešek Ondřej - 8.A (19 bodů)
Frydrych Jan - 8.A (19 bodů)

dívky:
Skořepová Pavlína - 7.A (20 bodů)
Čápová Petra - 8.A (17 bodů)

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.