Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Školní florbalový turnaj

ŠKOLNÍ FLORBALOVÝ TURNAJ
V období od listopadu do Vánoc bude na naší škole probíhat školní florbalový turnaj. Byl rozdělen do kategorií 4.-5., 6.-7. a 8.-9.tříd. Vyvrcholení turnaje, tj. finálové zápasy by měly proběhnout v posledním předvánočním týdnu. Všechny zápasy proběhnou po dohodě s vedoucími jednotlivých kategorií.

Školní florbalový turnaj 4.-5. tříd
V kategorii 4.-5.tříd se utvořily pouze dvě mužstva, takže se hrál jediný zápas a vítěz tohoto zápasu postupuje do turnaje 6.-7. tříd tak, aby měl možnost porovnat síly s více soupeři. Zápas se odehrál ve středu 25.11.2009 od 13,30 ve velké tělocvičně s níže uvedeným výsledkem.
Comeback – Popelnice       13 : 0
Comeback: Barac, Resl, Šůma (všichni 5.A), Daněk, Mečíř (4.A)
Popelnice: Plechatý, Honc, Zeman, Borovik, Diltchev (všichni 4.A)

Zápas se stal nakonec jednoznačnou záležitostí vítězů, i když v počátku zápasu družstvo Popelnice dlouho odolávalo. Nejlepším střelcem a i hráčem zápasu se stal Patrik Resl (5.A).

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.