Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Školní florbalový turnaj

ŠKOLNÍ FLORBALOVÝ TURNAJ
V období od listopadu do Vánoc bude na naší škole probíhat školní florbalový turnaj. Byl rozdělen do kategorií 4.-5., 6.-7. a 8.-9.tříd. Vyvrcholení turnaje, tj. finálové zápasy by měly proběhnout v posledním předvánočním týdnu. Všechny zápasy proběhnou po dohodě s vedoucími jednotlivých kategorií.

Školní florbalový turnaj 4.-5. tříd
V kategorii 4.-5.tříd se utvořily pouze dvě mužstva, takže se hrál jediný zápas a vítěz tohoto zápasu postupuje do turnaje 6.-7. tříd tak, aby měl možnost porovnat síly s více soupeři. Zápas se odehrál ve středu 25.11.2009 od 13,30 ve velké tělocvičně s níže uvedeným výsledkem.
Comeback – Popelnice       13 : 0
Comeback: Barac, Resl, Šůma (všichni 5.A), Daněk, Mečíř (4.A)
Popelnice: Plechatý, Honc, Zeman, Borovik, Diltchev (všichni 4.A)

Zápas se stal nakonec jednoznačnou záležitostí vítězů, i když v počátku zápasu družstvo Popelnice dlouho odolávalo. Nejlepším střelcem a i hráčem zápasu se stal Patrik Resl (5.A).

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.