Školní florbalový turnaj starších žáků

ŠKOLNÍ FLORBALOVÝ TURNAJ 8.– 9. TŘÍD
Jako každý rok, tak i letos jsme uspořádali dlouhodobý florbalový přebor školních týmů. Do turnaje se přihlásilo 9 týmů, které jsme rozdělili do dvou základních skupin. Systém turnaje byl nastaven takto: v základních skupinách – každý z každým, po odehrání všech zápasů ve skupinách přišlo na řadu semifinále – 1. ve skupinách proti 2. týmům ve skupině druhé, vítězové semifinále si to rozdali o titul přeborníka školy, prohraní zkřížili své hokejky v boji o 3. místo.

Do skupina A jsme nalosovali tyto týmy:
LAKOMCI (kapitán Lakomý)
PSYCHOUŠI (Trnka)
FBC DOLLY (Sedláček)
CHEELANDERS (Šulc)
ASACI (Grunza)

Skupinu B tvořili týmy:
LACHTANI (kapitán Pokorný)
FC ČD (Trojan)
LAKÝRCI (Mečíř)
NIKE TEAM (Neuman)

VÝSLEDKY ZÁKLADNÍCH SKUPIN
Z tabulek je patrné, že semifinálové dvojice byly utvořeny takto:
LACHTANI – PSYCHOUŠI
FC ČD – CHEELANDERS

Do finále se probojovala družstva tvořená především žáky 9.B, tedy:   FC ČD – LACHTANI

V tomto finále drželi otěže ve svých rukou hráči LACHTANŮ, kteří své soupeře přestříleli 8:3. střelecky se dařilo nejvíce Pokorňasovi, který vsítil 3 branky.

V boji o 3. místo byl úspěšnější tým PSYCHOUŠŮ, který porazil CHEELANDERS 5:1.

KONEČNÉ POŘADÍ TURNAJE:
1. LACHTANI
2. FC ČD
3. PSYCHOUŠI

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.