Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Školní florbalový turnaj starších žáků

ŠKOLNÍ FLORBALOVÝ TURNAJ 8.– 9. TŘÍD
Jako každý rok, tak i letos jsme uspořádali dlouhodobý florbalový přebor školních týmů. Do turnaje se přihlásilo 9 týmů, které jsme rozdělili do dvou základních skupin. Systém turnaje byl nastaven takto: v základních skupinách – každý z každým, po odehrání všech zápasů ve skupinách přišlo na řadu semifinále – 1. ve skupinách proti 2. týmům ve skupině druhé, vítězové semifinále si to rozdali o titul přeborníka školy, prohraní zkřížili své hokejky v boji o 3. místo.

Do skupina A jsme nalosovali tyto týmy:
LAKOMCI (kapitán Lakomý)
PSYCHOUŠI (Trnka)
FBC DOLLY (Sedláček)
CHEELANDERS (Šulc)
ASACI (Grunza)

Skupinu B tvořili týmy:
LACHTANI (kapitán Pokorný)
FC ČD (Trojan)
LAKÝRCI (Mečíř)
NIKE TEAM (Neuman)

VÝSLEDKY ZÁKLADNÍCH SKUPIN
Z tabulek je patrné, že semifinálové dvojice byly utvořeny takto:
LACHTANI – PSYCHOUŠI
FC ČD – CHEELANDERS

Do finále se probojovala družstva tvořená především žáky 9.B, tedy:   FC ČD – LACHTANI

V tomto finále drželi otěže ve svých rukou hráči LACHTANŮ, kteří své soupeře přestříleli 8:3. střelecky se dařilo nejvíce Pokorňasovi, který vsítil 3 branky.

V boji o 3. místo byl úspěšnější tým PSYCHOUŠŮ, který porazil CHEELANDERS 5:1.

KONEČNÉ POŘADÍ TURNAJE:
1. LACHTANI
2. FC ČD
3. PSYCHOUŠI

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.