Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Školní družina - pestrý program v říjnu

JAKÉ AKCE PRO DĚTI POŘÁDALA NAŠE ŠKOLNÍ DRUŽINA?
Přečtěte si články a prohlédněte fotky. Program v měsíci říjnu byl
skutečně bohatý.

Ve středu 17. října 2007 se naši žáci zúčastnili akce pod názvem Příroda člověku – člověk přírodě. Každoročně jí pořádá Armilárie ve spolupráci se sponzory. Jsou zde vyhodnoceny MŠ a ZŠ, které se pravidelně zapojují do sběru tříděného odpadu.
Vedle věcných cen si děti odnesly řadu pěkných zážitků a výrobků z tvořivých dílen, které pro ně byly připraveny. Stejně tak jako mohly ochutnat připravené sladkosti a užít si za pěkného slunečního dne ještě ohýnku i s vuřty. Škoda jen, že budova COI nás již příští rok nepřivítá.

„To je zmatek, když zvířata mají svátek“…….. zpívá se v písničce od pánů Svěráka a Uhlíře. Naše děti ze školní družiny jim také přinesly dárky, jak se také na pořádné gratulanty sluší. Navštívili jsme společně 18.10. a 19.10.2007 Útulek pro opuštěná zvířata v Ostašově. Na fotografiích vidíte, jak jsme si to báječně všichni užili.

Pro naše děti, které musely prožít podzimní prázdniny ve školní družině, jsme připravily bohatý program. Ve čtvrtek jsme navštívili památné domy a místa Liberecka. Některé budovy byly pro děti velkým překvapením. Všechno jsme zvládli pěšky. Po namáhavém výletě nám zbyl čas ještě i na hraní.
V pátek jsme se naopak vydali vlakem. A to pěkně daleko. Našim cílem byly Jindřichovice pod Smrkem. První zastávkou byla zřícenina kostela sv. Jakuba, kde původně obec stála. Odtud už byly na vlastní oči vidět i státní hranice s Polskem. V teploučku, protože počasí prázdniny nemělo, jsme posvačili u větrných elektráren, důkladně si je prohlédli a vyfotili. Zůstal nám ale čas i na teplý čaj, koláč a hry.
To jsme si zase užili světa!!!!!!!

Ta krásná auta, motorky a klokany jsme na vlastní oči viděli v  Auto muzeu ve Vratislavicích nad Nisou. Některá děvčata lákala auta mnohem víc než kluky. Taky si u nich i pěkně zapózovala. Obdivovali jsme auto pana Wericha i legendárního Brouka sestrojeného panem F. Porsche. Příště plánujeme návštěvu samostatného pivovaru. To bude prima!!!!!!!

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.